بهترین مکمل بنزین ایرانی

بهترین مکمل بنزین ایرانی
بهترین مکمل بنزین ایرانی

مقدمه

سلام خدمت هم وطنان گرامی ما مفتخریم که به شما دوستان عزیز و علاقه مندان در زمینه خودرو بهترین مکمل بنزین ایرانی را معرفی کنیم. همانطور که میدانید تمامی اکتان بوستر ها باعث بهتر عمل کردن موتور اتومبیل ها نمی شود. اما وقتی صحبت از بهبود بخشیدن به عملکرد موتور خودرو است اولین محصولی که به ذهن اکثر کاربران خودرو میرسد ، اکتان بوستر پترتکوس آلمان است. این محصول با ساختار پیچیده ی خود مصرف سوخت را به صورت قابل ملاحضه ای کاهش می دهد و عدد اکتان را از 3 تا 8 واحد افزایش می دهد.
(گروه مطلب نویس هولدینگ اروندشیمی)

محصول میکس PETROTEX با حجم 300میلی لیتر- محصول دو منظوره اکتان بوستر+ انژکتور شور
این محصول میکس، با نسبت مشخص در باک خودرو ریخته می شود و پس از ترکیب با بنزین باعث افزایش کیفیت سوخت می شود. پس از استفاده از این محصول شاهد افزایش عدد اکتان، کاهش مصرف بنزین، شستشوی آنی مسیر سوخت و افزایش توان موتور خواهیم بود.

چرا باید از اکتان بوستر پتروتکس استفاده کنیم؟

انتظاری که اکثر افراد از اکتان بوستر دارند این است که این محصولات مانند اکسیر جوانی عمل کنند و مصرف سوخت را به طور چشمگیری کاهش دهند. واقعیت این است اکتان ها از افزودنی های ضد ضربه استفاده می کنند که وقتی به سوخت اضافه میشوند ،از انفجار ناقص جلوگیری میکنند ، به همین سبب افزایش راندمان خودرو را به دنبال دارند از خوردگی سوپاپ ها و محل نشستن انها در موتور جلوگیری میکنند. اکتان بوستر پتروتکس کپ موتوررا نیز برطرف میکند. مکمل بنزین اکتان بوستر پتروتکس برای خودروهای با کاتالیست نیز مناسب می‌باشد. اکتان بوستر پتروتکس برای تمامی اتومبیل ها با موتور بنزینی مناسب است. این اکتان بوستر نه تنها باعث کاهش گازهای آلاینده اگزوز می شود بلکه سیستم احتراق را نیز پاکسازی می کند. استفاده از اکتان بوستر پتروتکس در کل باعث افزایش طول عمرسیستم سوخت رسانی خودرو نیز می شود.

اکتان بوستر پتروتکس
اکتان بوستر پتروتکس

مزیت‌‌های استفاده از این محصول :

1.افزایش قدرت موتور

2.کاهش دهنده مصرف سوخت

3.افزایش دهنده شتاب خودرو

4.افزایش دهنده RON تا 8 واحد

5.شستشو دهنده انزکتور

6.پاک ساززی سوپاپ ها

توجه :

– این محصول حاوی مواد سمی است. از رها کردن آن درطبیعت خودداری کنید.

– در صورت تماس با پوست باعث ایجاد خارش و ناراحتی‌های پوستی می‌شود، در هنگام استفاده دستکش ایمنی فاموش نشود.

– ممکن است سرگیجه را برای شما به وجود آورد.

– از قرار دادن آن در مکان‌های داغ جلوگیری کنید.

– به علت دارا بودن قدرت اشتعال این محصول، هنگام استفاده از ان نهایت دقت را به کار گیرید.

– در صورت بلعیده شدن می‌تواند کشنده باشد.

روش استفاده :

یک قوطی از این محصول قبل از سوخت‌گیری برای یک باک 50 تا 60 لیتری مناسب است.

Petrotexgermany company

هلدینگ اروند شیمی مجموعه ای دانش بنیان متشکل از دو شرکت آبادگران اروندشیمی وطراح سازان اروند شیمی می باشد که در منطقه آزاد اروند واقع شده است این هلدینگ همواره دغدغه هایی در جهت محصولات داخلی کیفی با استاندارد های جهانی داشته است پس از این رو بر ان شده است تا با به کارگیری نیروهای جوان ، مبتکر و دانش اموخته در زمینه ی مواد نفتی وشیمیایی شروع به تولید محصولات با کیفیت جهانی زمینه تولید ادتیو ها ، روانکننده ها و مایعات مصرفی خودرویی با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و آزمایشگاه های پیشرفته کیفیت سنجی آغاز نموده است. هلدینگ اروند شیمی از آن جهت که دانش بنیان بوده و دارای زمینه های علمی معتبر می باشد موفق به کسب لسیانس برای محصولات خود از شرکت پتروتکس آلمان گردیده است و در ادامه با شرکت پتروتکس آلمان تفاهم نامه ای را در راستای تحقیق ، توسعه وتولید به امضا رسانده است. این دو شرکت همکاری خود را هم زمان با ثبت برند پتروتکس((petrotex و ایجاد زیر ساخت های لازم در ایران به صورت رسمی آغاز نموده اند. و در آینده ای نزدیک تمام محصولات این برند وارد بازار می شود . و امید براین است که با تلاش و پشتکار زمینه های لازم در جهت صادرات وارز آوری برای کشور نیز فراهم گردد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× مشاوره و فروش در واتساپ