بهترین مکمل بنزین برای تویوتا

امروزه خودرو های متنوعی به بازار خودرو سواران عرضه شده است. یکی از این خودرو های محبوب خودرو تویوتا می باشد، شما با سوار شدن بر این خودرو همزمان که از هیجان و آدرنالین بالا بهره مند می شوید می توانید راحتی و زیبایی را نیز تجربه کنید.
حال باید بدانید که یک خودرو هر چقدر هم که کامل و بی نقص باشد باید خوب کار کند، پس ما در اینجا با معرفی محصولی شگفت انگیز می توانیم به خودرو شما رسیدگی کرده و مانع از خرابی آن شویم.

مکمل سوخت گلد 300 میلی لیتر


پتروگلد
پتروگلد

قیمت 2/590/000 ریال
برای اطلاع از آخرین تخفیفات فرودین ماه کلیک کنید

افزایش اکتان بنزین تا 96 ( افزایش اکتان بستگی به بنزین مصرفی خودرو دارد )
کاهش دهنده ضربات و لرزش موتور
کاهش صدای خودرو
افزایش قدرت و شتاب موتور
افزایش دهنده شتاب موتور
افزایش طول عمر قطعات سوخت رسانی موتور
کاهش مصرف سوخت
تنها مکمل نانو تکنولوژی موجود در کشور
محصول مشترک ایران و آلمان

مکمل سوخت Two In One

تو این وان
تو این وان

قیمت 1/990/000 ریال
برای اطلاع از آخرین تخفیفات فرودین ماه کلیک کنید

افزایش دهنده شتاب خودرو
شستشوی مسیر سوخت رسانی
افزایش طول عمر و کارایی انژکتور
کاهش مصرف سوخت
افزایش اکتان بنزین تا 96 ( افزایش اکتان بستگی به نوع بنزین مصرفی خودرو دارد )
تنها مکمل نانو تکنولوژی موجود در کشور
محصول مشترک ایران و آلمان
توصیه می شود محلول Two In One با 50 لیتر بنزین در باک خودرو ترکیب شود

اروند شیمی تولید کننده انواع محصولات : افزودنی ، مکمل ، شستشو دهنده سیستم سوخت رسانی ، انژکتورشور و اکتان بوستر محصول مشترک ایران و آلمان

مقدمه

با سلام و خسته نباشید خدمت بازدیدکنندگان محترم. آیا به عنوان یک راننده تویوتا سوار نگران ماشین و سیستم سوخت رسانی خودروی خود هستید ؟ پس مطلب زیر را مطالعه کنید. البته مطلب زیر جنبه آموزشی داشته و همه می توانند از اطلاعات آن استفاده کنند.

سطح اکتان توصیه شده برای تویوتا

شرکت های تولید کننده وسایل نقلیه امروزی مانند شرکت تویوتا به نحوی تجهیز شده اند تا عملکرد و آدرنالین بالایی را برای شما به ارمغان بیاورد، از زمانی که خودرو را روشن می کنید تا زمانی که در جاده با سرعت حرکت میکنید.
اطمینان از اینکه سوخت مناسبی را برای اتومبیل خود استفاده می کنید، بسیار حائز اهمیت است، لذا شرکت های تولید کننده وسایل نقلیه امروزی مانند شرکت تویوتا به نحوی تجهیز شده‌اند تا عملکرد و آدرنالین بالایی را برای شما به ارمغان بیاورد. هم زمانی که خودرو خود را روشن میکنید و هم زمانی که در جاده با سرعت حرکت می کنید، بنابراین امروز تیم متخصصین و مهندسین پتروتکس می خواهد، میزان اکتان توصیه شده برای وسایل نقلیه جدید تویوتا را به شما نشان دهد. اطلاعاتی که به شما خواهیم داد مفید است و با استفاده از آن میتوانید به راحتی برای همیشه قدرت مناسب را از خودرو خود دریافت کنید. شما را دعوت می کنیم با ما همراه باشید.

اعداد اکتان در پمپ بنزین ها به چه معناست؟

آیا فرق بین بنزین معمولی با عدد اکتان 87 و بنزین سوپر با عدد اکتان 91 را می دانید ؟
اصطلاح اعداد اکتان همان مقداری است که تحت عنوان “رتبه های اکتان بنزین” شناخته می شوند و اصطلاحی ساده برای سنجش مقاومت سوخت شما در برابر عمل ضربه زدن است.
هرچه عدد اکتان بنزین کمتر باشد، برای شعله ور شدن در موتور شما فشرده سازی کمتری لازم دارد. به زبان ساده انتخاب یک سوخت با اکتان بالاتر به موتور شما این امکان را می‌دهد که انرژی بیشتری از سوخت وارد شده، به موتور شما برسد، بنابراین شما می توانید شتاب بیشتری را نسبت به قبل احساس کنید.

کدام مکمل سوخت اکتان برای تویوتا مناسب است؟

از آنجائیکه تقریباً همه مدل های تویوتا برای طبقه مصرف کننده و مرفه ساخته شده‌اند، میزان اکتان توصیه شده برای هر مدل خودروی تویوتا حداقل 91 باشد. با این حال اگر به دنبال عملکرد بهتر بنزین هستید، هر چند وقت یک بار میتوانید عدد اکتان آن را با مکمل هایی مانند پتروتکس افزایش دهید.

کدام مدل تویوتا به بنزین سوپر یا اکتان بالا نیاز دارد؟

هنگامی که پشت فرمان یک تویوتا قرار می گیرید، مهم است که بدانید چه نوع سوختی را باید استفاده کنید. بیشتر مدل های تویوتا سوخت معمولی یا درجه متوسط با عدد اکتان پایین را توصیه نمی کنند. کتابچه راهنمای Toyota خود را برای توصیه های سوخت بررسی کنید.
مشخصه ای که عملکرد را بهبود می بخشد سوخت هایی است که دارای درجه اکتان بنزین بالاتری هستند که هم باعث تمیز تر شدن و هم کارایی بهتر سوخت می شوند، از طرفی سوخت با عدد اکتان بالا باعث می شود برای وسایل نقلیه با عملکرد بالا مانند تویوتا سوپر 2020 مناسب باشد. در کل رانندگانی که خواهان عملکرد مناسب هستند و می خواهند از تویوتای خود بیشترین بهره را ببرند، باید دفعه بعدی که در پمپ هستند، بنزین با عدد اکتان حداقل 91 را انتخاب کنند یا از مکمل هایی مانند پتروتکس استفاده کنند.احتمالاً دیگر لازم نیست نگران استفاده از بنزین سوپر با قیمت بالا باشید

اگر چیزی وجود داشته باشد که باعث شود رانندگان کمتر از خودرو شخصی خود استفاده کنند، آن قیمت بنزین است. وقتی کسی قصد پر کردن باک بنزین خود را داشته باشد، در خارج از کشور معمولا با چند نوع و در کشور خودمان با دو نوع بنزین (معمولی و سوپر) در جایگاه سوخت روبرو میشویم که قیمت های متفاوتی دارند. طبیعتاً بنزینی که کیفیت بهتر داشته باشد گرانتر از بنزین عادی است.
مردم هنوز هم به طور معمول از ما می پرسند: آیا من باید برای خودرو خود (تویوتا) از بنزین با عدد اکتان حداقل 91 استفاده کنیم یا نه؟ پاسخ در اکثر موارد مثبت است. اما یک راه حل کم هزینه تر هم وجود دارد و آن استفاده از مکمل هایی است که اکتان سوخت را افزایش میدهند و نسبت به بنزین سوپر با صرفه تر هستند مانند مکمل پتروتکس.

مهمترین نکته ای که باید بدانید تهیه بنزین فقط از فروشندگان معتبر است.

بنزین پر شده از آلاینده ها خسارت بیشتری نسبت به استفاده از بنزین کیفیت پایین خواهد داشت. پس مراقب افراد سودجو باشید و سوخت و مکمل های مورد نیاز خودرو های خود را از مکان های معتبر تهیه کنید.


سایر محصولات پتروتکس


سایر محصولات تولید شده توسط پتروتکس محصول مشترک ایران و آلمان


انواع اکتان بوستر، مکمل بنزین و انژکتور شور با تکنولوژی نانو


 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *