انواع مکمل بنزین و پاک کننده انژکتور محصولات پتروتکس ایران آلمان

محصولات تقویت موتور خودرو

این مکمل محلولی است که شما می توانید به باک خودرو خود اضافه کنید
مکملی که همچون تعمیرکاری سیار همراه همیشگی خودوری شما خواهد بود
موتور شما را تقویت می کند و همچنین انژکتورها را نیز براحتی شستشو می کند
مشاوره و مشاهده قیمت در پایین صفحه

آشنایی با محصولات مکمل بنزین و انژکتور شور پتروتکس و عملکرد آنها

اکتان بوستر یا مکمل بنزین چیست

بنزین چیست؟

بنزین یک مایع مشتق شده از نفت است که در درجه اول به عنوان یک سوخت در موتورهای احتراق داخلی (ICE) ، به ویژه موتورهای خودکار احتراقی استفاده می شود. بنزین ترکیبی از هیدروکربن با برخی از آلاینده ها ، از جمله گوگرد ، نیتروژن ، اکسیژن ، و برخی از فلزات است. چهار گروه عمده تشکیل دهنده بنزین ، الفین‌ها ، آروماتیک‌ها ، پارافین‌ها و سیلکو آلکان‌ها هستند.

محصول میکس PETROTEX با حجم 300میلی لیتر- محصول دو منظوره اکتان بوستر+ انژکتور شور
این محصول میکس، با نسبت مشخص در باک خودرو ریخته می شود و پس از ترکیب با بنزین باعث افزایش کیفیت سوخت می شود. پس از استفاده از این محصول شاهد افزایش عدد اکتان، کاهش مصرف بنزین، شستشوی آنی مسیر سوخت و افزایش توان موتور خواهیم بود.

عدد اکتان بنزین یعنی چی؟

عدد اکتان معیاری جهت اندازه گیری کیفیت احتراق و یا اشتعال پذیری بنزین است. عدد اکتان به دو شکل : عدد اکتان اسمی (RON) و عدد اکتان موتوری (MON) وجود دارد. عدد اکتان اسمی بنزین عبارت است از درصد ایزواکتان در نرمال هپتان که دارای خاصیت ضد کوبشی برابر با بنزین مورد آزمایش در شرایط آزمون استاندارد باشد. رده‌بندی اکتان سوخت براساس شاخص ضد ضربه یا ضد ناک سنجیده می‌شود که بیانگر میزان مقاومت سوخت در برابر پدیده ناک یا ضربه هنگام احتراق سوخت در موتور است و به تمیزبودن یا خالص‌ بودن سوخت موردنظر هیچ ارتباطی ندارد. سوخت با اکتان بالاتر می‌تواند قبل از اینکه پدیده ضربه رخ دهد، تراکم بیشتر بعضی از موتورها را تحمل کند.

عملکرد اکتان بوستر چگونه است؟

عدد اکتان با افزایش طول زنجیره مولکولی هیدروکربن ها ، کاهش و با انشعابات زنجیره کربنی افزایش می‌یابد. یکی دیگر از روش های افزایش اکتان ، استفاده از اکتان بوستر بنزین به عنوان افزودنی است. مانند تترا اتیل سرب (TEL) ، متیل ترت-بوتیل اتر (MTBE) و فروسن. الکل‌های آروماتیک ، اتانل و متانل نیز عدد اکتان بنزین را افزایش می‌دهند. مزیت اضافه کردن ترکیبات اکسیژن‌دار ، مانند MTBE ، متانول و اتانول ، به بنزین این است که میزان آلودگی ناشی از سوختن بنزین کاهش می‌یابد و برای سوخت نقش پاک کنندگی ایفا خواهد کرد.انواع اکتان بوستر، مکمل بنزین و انژکتور شور پتروتکسبرای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات اقتصادی تولید شده تماس بگیرید
021-22011046
09362744747

× مشاوره و فروش در واتساپ