مکمل سوخت خودرو چیست؟

دو نوع اصلی افزودنی سوخت وجود دارد:
1-تثبیت کننده های عملکرد سوخت
2-تقویت کننده های عملکرد سوخت
مواد افزودنی سوخت یا همان مکمل های سوختی برای بهبود توانایی موتور خودرو شما در زمان استفاده آن ساخته شده اند.
تثبیت کننده های عملکرد سوخت، به منظور بالا بردن و ثابت نگه داشتن کیفیت بنزین خودرو شما تولید و به بازار عرضه شده اند. این درحالی است که تقویت کننده های عملکردسوخت نیز به منظور بهبود عملکرد سوخت خودرو در هنگام استفاده تولید شده اند.

مکمل سوخت پتروتکس
در اینجا به چند مورد از بهترین مکمل های تقویت کننده و تثبیت کننده سوخت با بازدهی و عملکرد بالا اشاره میکنیم.

در بازار رقابتی کشور انواع مکمل سوخت برای موتورهای دیزلی و بنزینی موجود است.

اگر از یک مکمل سوخت معتبر که دارای شاخص های استاندارد است استفاده نمایید، مزایای زیادی برای وسیله نقلیه شما به همراه خواهد داشت.
از جمله این مزایا می توان به:
1.حذف آب از سیستم سوخت رسانی
2.بهبود شتاب
3.کاهش مصرف سوخت
4.بهبود عملکرد کاتالیزور
5.کاهش محسوس سر و صدای موتور
6.کاهش آلایندگی سوخت مصرفی و … اشاره نمود.

گاز های سمی
نکته: استفاده از مکمل سوخت استاندارد و معتبر باعث افزایش عمر مفید موتور وسیله نقلیه شما می شود. یکی از مهمترین اثرات استفاده از مکمل سوخت استاندارد، کاهش انتشار گازهای سمی در محیط زیست می باشد.

مکمل های سوخت پتروتکس

پتروتکس با تولید استاندارد مکمل سوخت تحت لیسانس آلمان و با بهره گیری از جدیدترین متدهای روز دنیا گامی مهم و موثر در رابطه با نجات زمین برداشته است.
نحوه استفاده از مکمل سوخت استاندارد بسیار ساده است. ابتدا دستورالعمل داخل بسته را مطالعه نمایید تا بیشتر با محصولی که در اختیار دارید آشنا شوید. مکمل سوخت در اکثر موارد به صورت مایع است و بهترین زمان مصرف آن، همزمان با پر کردن باک در پمپ بنزین است . این بدان معنا نیست که در زمان های دیگر نمی توان مکمل را به بنزین اضافه کرد.  
مکمل های سوخت پتروتکس
نکته: شما هر زمان که بخواهید می توانید اقدام به افزودن مکمل به بنزین مصرفی نمایید. اما بهترین زمان مصرف همزمان با پر کردن باک است.

اخطار: استفاده از مکمل های غیر استاندارد شدیدا به موتور وسیله نقلیه شما آسیب می رساند. از مصرف اینگونه مکمل ها پرهیز نمایید و محصولی را انتخاب کنید که دارای برچسب اصالت کالا باشد.

پتروتکس تولید کننده انواع اکتان بوستر و تمیزکننده انژکتور استاندارد تحت لیسانس آلمان می باشد. با استفاده از مکمل سوخت استاندارد موتور وسیله نقلیه خود را از هر آسیبی مصون بدارید و به حفظ محیط زیست و نجات زمین کمک نمایید.

با استفاده از مکمل سوخت استاندارد موتور وسیله نقلیه خود را از هر آسیبی مصون بدارید و به حفظ محیط زیست و نجات زمین کمک نمایید.

مشاوره و فروش

021-86072193
021-86072170
021-86072181
09362744747

فروش و مشاوره

سایر محصولات پتروتکس


سایر محصولات تولید شده توسط پتروتکس محصول مشترک ایران و آلمان


انواع اکتان بوستر، مکمل بنزین و انژکتور شور با تکنولوژی نانو


4.4/5 - (15 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *