مکمل سوخت خودرو چیست؟

در بازار رقابتی کشور انواع مکمل سوخت برای موتورهای دیزلی و بنزینی موجود است.

اگر از یک مکمل سوخت معتبر که دارای شاخص های استاندارد است استفاده نمایید، مزایای زیادی برای وسیله نقلیه شما به همراه خواهد داشت.
از جمله این مزایا می توان به: حذف آب از سیستم سوخت رسانی، بهبود شتاب، کاهش مصرف سوخت، بهبود عملکرد کاتالیزور، کاهش محسوس سر و صدای موتور، کاهش آلایندگی سوخت مصرفی و … اشاره نمود.
استفاده از مکمل سوخت استاندارد و معتبر باعث افزایش عمر مفید موتور وسیله نقلیه شما می شود. یکی از مهمترین اثرات استفاده از مکمل سوخت استاندارد، کاهش انتشار گازهای سمی در محیط زیست می باشد.
پتروتکس با تولید استاندارد مکمل سوخت تحت لیسانس آلمان و با بهره گیری از جدیدترین متدهای روز دنیا گامی مهم و موثر در رابطه با نجات زمین برداشته است.
نحوه استفاده از مکمل سوخت استاندارد بسیار ساده است. ابتدا دستورالعمل داخل بسته را مطالعه نمایید تا بیشتر با محصولی که در اختیار دارید آشنا شوید. مکمل سوخت در اکثر موارد به صورت مایع است و بهترین زمان مصرف آن، همزمان با پر کردن باک در پمپ بنزین است . این بدان معنا نیست که در زمان های دیگر نمی توان مکمل را به بنزین اضافه کرد.  شما هر زمان که بخواهید می توانید اقدام به افزودن مکمل به بنزین مصرفی نمایید. اما بهترین زمان مصرف همزمان با پر کردن باک است.

اخطار: استفاده از مکمل های غیر استاندارد شدیدا به موتور وسیله نقلیه شما آسیب می رساند. از مصرف اینگونه مکمل ها پرهیز نمایید و محصولی را انتخاب کنید که دارای برچسب اصالت کالا باشد.

پتروتکس تولید کننده انواع اکتان بوستر و تمیزکننده انژکتور استاندارد تحت لیسانس آلمان می باشد.

با استفاده از مکمل سوخت استاندارد موتور وسیله نقلیه خود را از هر آسیبی مصون بدارید و به حفظ محیط زیست و نجات زمین کمک نمایید.


سایر محصولات پتروتکس


سایر محصولات تولید شده توسط پتروتکس محصول مشترک ایران و آلمان


انواع اکتان بوستر، مکمل بنزین و انژکتور شور با تکنولوژی نانو


مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *