بهترین انژکتور شور داخل باک (نانو تکنولوژی)

این محصولات علاوه بر اینکه از خرابی و آسیب زدن به خودرو شما جلوگیری میکند، میتواند انژکتور خودرو شما رو به بهترین شکل تمیز کرده و سوخت موتور را تقویت کند، که این امر منجر به بهتر کار کردن خودرو شده و عمر وسیله نقلیه تان را افزایش میدهد.

محلول دوکاره پتروتکس معجزه سال 2020 با تکنولوژی نانو

محلول دو منظوره پتروتکس شست شو دهنده سیستم سوخت رسانی و انژکتور + اکتان بوستر (مخصوص اضافه کردن در باک)
محلول دو منظوره پتروتکس شست شو دهنده سیستم سوخت رسانی و انژکتور + اکتان بوستر (مخصوص اضافه کردن در باک)

علاوه بر افزایش قدرت موتور تمام رسوب های مسیر سوخت را تمیز کرده و مصرف سوخت را بهینه میکند. اکثر رانندگان خودروهای تولید داخل و یا وارداتی از افزایش مصرف سوخت خودرو ناراحت هستند و این در حالی هست که این افزایش غالباً به دلیل جرم و رسوب مسیر سوخت میتواند باشد. با تمیز شدن انژکتورها و سوپاپ ها مصرف سوخت کاهش پیدا میکند و وضعیت سوخت رسانی به مقدار یک خودروی صفر کیلوتر نزدیک می شود. همچنین این محلول رسوب و جرم ته نشین شده باک خودرو را می تواند تمیز و حل کند.

روش مصرف محلول 2in1 پتروتکس

قبل و بعد از استفاده از مکمل پتروتکس
قبل و بعد از استفاده از مکمل پتروتکس

روش مصرف خیلی راحته فقط کافیه قبل از بنزین زدن یک قوطی از محلول را در باک خودرو بریزید رانندگی کنید و از تکنولوژی نانو در سیستم سوخت رسانی خودرو لذت ببرید. برای اطلاع از قیمت همین الان در واتساپ پیام بدهید

مشاوره و فروش

9821-86072381+
9821-88816039+
9821-86074187+
989362744747+

فروش و مشاوره

کاربرد انژکتور به زبان ساده

مکان قرار گیری انژکتور
مکان قرار گیری انژکتور

انژکتور قطعه ای مکانیکی الکترونیکی و مهم ترین قطعه در سیستم سوخت رسانی خودرو محسوب میشود و از حساسیت بالایی برخوردار است. در ورودی محفظه سیلندر نصب شده وظیفه پاشش منظم و پودری مقادیر ترکیب شده سوخت را دارد که انفجار حاصله از ترکیب سوخت و هوا منجر به تولید نیروی لازم برای حرکت خودروی شما خواهد شد.
کار همینجا تمام نمی شود سوزن انژکتور در معرض صمغ و کک های بنزین و همین طور دوده های حاصل از انفجار است که به مرور زمان روی آن باقی می ماند و منجر به گرفتگی و خفگی آن می شود که این امر عملکرد موتور شما را کاهش می دهد و مصرف سوخت شما را هم افزایش خواهد داد.

محلول میکس PETROTEX با حجم 300 میلی لیتر(محلول دو منظوره اکتان بوستر+شست و شو دهنده سیستم سوخت رسانی)
این محلول میکس، با نسبت مشخص در باک خودرو ریخته می شود و پس از ترکیب با بنزین باعث افزایش کیفیت سوخت می شود. پس از استفاده از این محلول شاهد افزایش عدد اکتان، کاهش مصرف بنزین، شستشوی آنی مسیر سوخت و افزایش توان موتور خواهیم بود.

چگونه عملکرد موتور خود را افزایش دهم؟

قبل و بعد از استفاده از مکمل پتروتکس
قبل و بعد از استفاده از مکمل پتروتکس

رسیدگی به ماشین، تنها سرویس های دوره ای تعویض روغن و فیلتر های هوا و روغن نیست بلکه توجه همه جانبه ای را می طلبد همچون بدن خودمان که در صورت بی توجهی بیماری سراغمان می آید خودروی ما هم همین گونه است. یکی از این توجهات سرویس خودرو شست و شوی انژکتور می باشد که پس از حدود 20 هزار کیلومتر یکبار شست و شو آن توصیه شده است که این امر عملکرد موتور را افزایش خواهد داد اما هزینه ها و مراجعه به مکانیکی ها را هم بهمراه دارد تازه اگر بتوانند کار را درست انجام دهند.چه راهکاری برای شستن انژکتور ارائه می کنید؟

سوزن انژکتور کثیف
سوزن انژکتور کثیف

همانطور که اشاره شد مکانیکی ها با دستگاه های مخصوصی انژکتور خودرو شما را شستشو می دهند که علاوه بر اتلاف وقت هزینه هم دارد، اما نگران نباشید ما اینجا هستیم در کنار شما راننده ای که هم نگران حال خودرو خود و هم نگران وقت و هزینه های آن، در کنار اینها لطفا به بنزین لیتری 3 هزار تومنی که امروزه پرداخت می کنیم و نمیدانیم دارای کیفیت مناسبی هست یان نه، بماند.

پتروتکس آلمان فراتر از باور

قبل و بعد از استفاده از مکمل پتروتکس
قبل و بعد از استفاده از مکمل پتروتکس

در واقع با ریختن این محلول انژکتور شور به باک بنزین خود کاری کنید تا موتور خودروی شما زنده شود موتور زنده شده طول عمر بیشتری خواهد داشت و با استفاده دوره ای از این مکمل دومنظوره انژکتور شور و تقویت سوخت پتروتکس آلمان خودتان را از شر هزینه های اضافی جهت تعمیرات و شستشوی انژکتور خلاص کنید. عملکرد دیگر مکمل شگفت انگیز پتروتکس این است که موتور شما را از شر صمغ ها و کک ها و دوده ها خلاص خواهد کرد.مشاوره و فروش

9821-86072381+
9821-88816039+
9821-86074187+
989362744747+


سایر محصولات پتروتکس


سایر محصولات تولید شده توسط پتروتکس محصول مشترک ایران و آلمان


انواع اکتان بوستر، مکمل بنزین و انژکتور شور با تکنولوژی نانو


مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *