اکتان بوستر و پاک کننده انژکتور مدل Restore Performance پتروتکس ایران آلمان

توییتر فروشگاه آنلاین
اینستاگرام مراکز فروش
تلگرام پتروتکس در گوگل

کاربرد انژکتور:

انژکتور یا افشانک یک نازل برای تزریق سوخت، هوا بخار آب تحت فشار هستند که براحتی توسط واحد کنترل الکترونیکی (euc) زمان و نحوه پاشش سوخت تنظیم می شود که برای هر سیلندر یک انژکتور وجود دارد که افزایش یا کاهش میزان پاشش سوخت باعث افزایش یا کاهش مصرف سوخت و همچنین ریپ زدن خودرو می شود. این کار را سوزن انژکتور انجام میدهد که می بایست سوخت را بصورت پودری در داخل محفظه احتراق پاشش  کند.

یکی از عمده مشکلاتی که برای این قطعه پیش می آید خفگی و گرفتگی آن بر اثر رسوباتی است که در اثر پاشش مدام، استفاده از سوخت های بی کیفیت و رسوبات موجود در باک ایجاد می شود.

نحوه عملکرد احتراق و تاثیر اکتان افزای پتروتکس مدل Restore Performance

تقریبا اکثر ماشین ها از سیستم موتور چهارزمانه (موتور چهارهنگامه) استفاده می کنند. این چهار مرحله شامل :

  • مکش (تنفس)
  • تراکم (فشرده سازی)
  • انفجار (قدرت)
  • تخلیه (خروج دود)

 در مرحله دوم زمانی که پیستون، هوا و سوخت موجود در سیلندر را متراکم می کند عمل جرقه زنی توسط شمع انجام می شود. نسبت سوخت و هوای موجود در سیلندر با عددی بنام نسبت تراکم شناخته می شود و هر چه این عدد بالاتر باشد موتور عملکرد بالاتری دارد. زمانی که سوخت مصرفی شما از اکتان بالایی برخوردار نباشد، احتراق بدرستی انجام نمی گیرد چرا که پیستون نسبت تراکم را در بالاترین حد خود انجام نمی دهد و زودتر از رسیدن به نقطه مرگ عمل جرقه زنی توسط شمع انجام نمی شود و اشتعال با فشرده شدن انجام می شود، یک ضربه برخلاف جهت حرکت موتور وارد می کند که این عمل منجر به کوبش موتور می شود و آسیب زیادی به موتور شما وارد می کند که در اصطلاح به این عمل “ناک زدن یا pinging”  می گویند.  اکتان بالاتر به معنای انفجار در فشار بالاتر است هر چه عدد اکتان یک سوخت بالاتر باشد، آن سوخت در برابر احتراق مخرب قدرتمند تر و مقاوم تر عمل می کند .

اصالت کالا
بررسی اصالت کالا
  • در نتیجه استفاده از محصول اکتان افزای پتروتکس 300 میلی لیتر علاوه بر تقویت عدد اکتان سوخت، از ناک زدن جلوگیری می کند و عمل احتراق را به عالی ترین شکل انجام می دهد همینطور بهترین محصول برای شستشوی انژکتور شما می باشد که این امر موجب بالا رفتن کارایی و طول عمر موتور شما خواهد شد.

مشاوره و فروش

9821-86072381+
9821-88816039+
9821-86074187+
989362744747+

فروش و مشاوره
سایر محصولات پتروتکس


سایر محصولات تولید شده توسط پتروتکس محصول مشترک ایران و آلمان


انواع اکتان بوستر، مکمل بنزین و انژکتور شور با تکنولوژی نانو