راه های کم کردن مصرف سوخت BMW

آب و هوا را در نظر بگیرید

آب و هوا را در نظر بگیرید
آب و هوا را در نظر بگیرید

در طول تابستان، این فکر هوشمندانه است که باید کولر را تا آنجا که ممکن است کم روشن نگه دارید، زیرا مدت طولانی کار با آن می تواند مصرف بنزین شما را بالا ببرد. فقط در هنگام رانندگی با سرعت بالا مانند بزرگراه از کولر استفاده کنید. در غیر این صورت، پنجره خود را پایین بیاورید تا مقداری از هوای خنک تر وارد شود. برای پایین نگه داشتن دمای داخلی اتومبیل و کاهش نیاز به استفاده از کولر، پارک کردن در یک مکان سایه دار را در نظر بگیرید. اگر در ماه های آب و هوای گرم با یک ماشین الکتریکی رانندگی می کنید، هنگام شارژ کردن باتری، کولینگ را از قبل خنک کنید.
با این حال، وقتی نوبت به زمستان می رسد، می توانید خودرو را در فضای گرمتری مانند گاراژ پارک کنید تا موتور و فضای داخلی خودرو را در دمای مناسب نگه دارید. ضمن اینکه باید در استفاده از بخاری یا یخ زدایی اجتناب کرد مگر اینکه کاملا ضروری باشد برای ماشین های الکتریکی، هنگام گرم کردن کابین داخلی، باتری را شارژ نگه دارید.
در نهایت، شما می خواهید اتومبیلی را انتخاب کنید که مصرف بنزین خوبی داشته باشد. با این حال، روش های زیادی وجود دارد که می توانید بازده سوخت هر وسیله نقلیه در جاده، از جمله BMW خود را افزایش دهید.

راههای كم كردن مصرف سوخت BMW

توصیه ما به شما

یکی از مهم ترین علل مصرف زیاد بنزین، استفاده از آن با کیفیت نامطلوب و عدد اکتان پایین می باشد.این مشخصات همان بنزینی است که در داخل کشور وجود دارد. این بنزین علاوه بر اینکه برای موتور و سیستم سوخت رسانی ماشین مانند سم است ، در آلودگی هوا نقش بسزایی دارد و همچنین باعث مصرف زیاد بنزین میشود. بگذارید خیالتان را راحت کنم بنزین های سوپر بی تاثیر نیستد اما نقش بسزایی هم در بهبود وضعیت سوخت ندارند. این سوال پیش می آید که پس باید چه کرد؟ بهترین راه استفاده از اکتان افزا ها و مکمل هایی مانند پتروتکس است. در همین راستا ما به شما توصیه می کنیم به صفحه محصولات ما سری زده و با محصولات ما آشنا شوید.


سایر محصولات پتروتکس


سایر محصولات تولید شده توسط پتروتکس محصول مشترک ایران و آلمان


انواع اکتان بوستر، مکمل بنزین و انژکتور شور با تکنولوژی نانو


مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *