بهترین مکمل بنزین ایرانیپتروتکس تولید کننده بهترین اکتان بوستر ایرانی مخصوص خودرو شما

پتروگلد محصولی شگفت انگیز برای تمامی خودرو ها

 پتروگلد محصولی شگفت انگیز برای تمامی خودرو ها

سلام خدمت هموطنان گرامی، ما با افتخار به شما عزیزان و علاقه مندان در زمینه خودرو، بهترین مکمل بنزین را معرفی کنیم

چرا باید از اکتان بوستر پتروتکس استفاده کنیم؟

انتظاری که اکثر افراد از اکتان بوستر دارند این است که این محصولات مانند اکسیر جوانی عمل کند و مصرف سوخت را به طور چشمگیری کاهش دهد. باید بدانید واقعیت این است که اکتان ها از افزودنی های ضد ضربه استفاده می کنند که وقتی به سوخت اضافه میشوند، از انفجار ناقص جلوگیری میکنند، به همین سبب افزایش راندمان خودرو را به دنبال دارند از خوردگی سوپاپ ها و محل نشستن آنها در موتور جلوگیری میکنند. اکتان بوستر پتروتکس کپ موتور را نیز برطرف میکند. مکمل بنزین اکتان افزا پتروتکس برای خودروهای با کاتالیست نیز مناسب بوده وهمچنین قابل استفاده در تمامی اتومبیل های با موتور بنزینی است. این اکتان بوستر نه تنها باعث کاهش گازهای آلاینده اگزوز می شود بلکه سیستم احتراق را نیز پاکسازی می کند. استفاده از اکتان افزای پتروتکس در کل باعث افزایش طول عمر سیستم سوخت رسانی خودرو نیز می شود.

پتروتکس برندی معتبر برای تمامی خودرو ها

 پتروتکس برندی معتبر برای تمامی خودرو ها

با خرید محصولات پتروتکس شما علاوه بر استفاده از یک اکتان بوستر بی نظیر میتوانید از هزینه های اضافی خودرو خود نیز جلو گیری کنید

مزیت‌‌های استفاده از این محصول:

1.افزایش قدرت موتور
2.کاهش دهنده مصرف سوخت
3.افزایش دهنده شتاب خودرو
4.افزایش دهنده RON تا 8 واحد
5.شستشو دهنده انژکتور
6.پاک سازی سوپاپ هاتوجه:

-این محصول حاوی مواد سمی است. از رها کردن آن در طبیعت خودداری کنید.
-در صورت تماس با پوست باعث ایجاد خارش و ناراحتی‌های پوستی می‌شود، در هنگام استفاده دستکش ایمنی فراموش نشود.
-ممکن است سرگیجه را برای شما به وجود آورد.
-از قرار دادن آن در مکان‌های داغ جلوگیری کنید.
-به علت دارا بودن قدرت اشتعال این محصول، هنگام استفاده از آن نهایت دقت را به کار گیرید.
-در صورت بلعیده شدن می‌تواند کشنده باشد.

روش استفاده:

یک قوطی از این محصول قبل از سوخت‌گیری برای یک باک 50 تا 60 لیتری مناسب است. کافیست شما درب باک بنزین خودرو خود را باز کرده و یک قوطی از محلول فوق العاده پتروتکس را در درون آن بریزید، سپس عملکرد فوق العاده این محصول را مشاهده خواهید کرد.

Petrotex Germany Company

هلدینگ اروند شیمی مجموعه ای دانش بنیان متشکل از دو شرکت آبادگران اروندشیمی و طراح سازان اروند شیمی می باشد که در منطقه آزاد اروند واقع شده است. این هلدینگ همواره دغدغه هایی در جهت محصولات داخلی کیفی با استاندارد های جهانی داشته است. بنابراین، بر آن شده است تا با به کارگیری نیروهای جوان، مبتکر و دانش آموخته در زمینه ی مواد نفتی و شیمیایی شروع به تولید محصولات با کیفیت جهانی، زمینه تولید ادتیو ها، روان کننده ها و مایعات مصرفی خودرویی را با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و آزمایشگاه های پیشرفته کیفیت سنجی آغاز نموده است. هلدینگ اروند شیمی از آن جهت که دانش بنیان بوده و دارای زمینه های علمی معتبر می باشد موفق به کسب لیسانس برای محصولات خود از شرکت پتروتکس آلمان گردیده است و در ادامه با شرکت پتروتکس آلمان تفاهم نامه ای را در راستای تحقیق، توسعه و تولید به امضا رسانده است. این دو شرکت همکاری خود را هم زمان با ثبت برند پتروتکس (petrotex) و ایجاد زیر ساخت های لازم در ایران به صورت رسمی آغاز نموده اند. و در آینده ای نزدیک تمام محصولات این برند وارد بازار می شود.
امید براین است که با تلاش و پشتکار زمینه های لازم در جهت صادرات و ارز آوری برای کشور نیز فراهم گردد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *