ساخت بنزین سوپردرمنزل

ساخت بنزین سوپردرمنزل
ساخت بنزین سوپردرمنزل

مقدمه

سلام خدمت شمایی که از قیمت سرسام آور بنزین خسته شده اید. ما در این صفحه می خواهیم نتایج تحقیقات مهندسان و متخصصین خودمان را در رابطه با ((تولید بنزین و بنزین سوپر در منزل)) با شما به اشتراک بگذاریم.
(گروه مطلب نویس هولدینگ اروندشیمی)

بنزین

چه در هفته چند صد کیلومتر رفت و آمد داشته باشید یا فقط یک بار در ماه با اتومبیل خود رانندگی کنید ، نیاز به سوخت دارید. یکی از این سوخت ها بنزین است که از نفت ساخته می شود که اساساً بقایای موجودات زنده است که هزاران تا میلیون ها سال پیش مرده اند.
بنزین (به آلمانی: Benzin) برشی از نفت است که بین ۷۰ تا ۱۷۵ درجه سانتی‌گراد تقطیر می‌شود و محتوی هیدروکربن‌های C5 تا C11 یا C12 می‌باشد. بنزین طبیعی که حدود ۱۵درصد از نفت خام را تشکیل می‌دهد، در موتورهای احتراقی بکار می‌رود. بنزین معمولی مجموعه‌ای از هیدروکربن‌هایی مانند پارافین‌ها (آلکان‌ها)، نفتن‌ها (سیکلوآلکان‌ها) و اولفین‌ها (آلکن‌ها) است؛ ولی می‌شود اکتان‌ها (C8H18) را به عنوان یکی از ترکیبات مشخص در بنزین دانست.

ساخت بنزین در خانه چقدر آسان است؟

آماده باشید تا با مشکلاتی در زمینه تولید بنزین در خانه روبرو شوید که قابل مقایسه با آنچه در پمپ بنزین دریافت می کنید نیست :

1.یافتن ذخایر نفتی که می توانید با تجهیزات حفاری به آن دست یابید کار آسانی نیست و اکثر مردم منابع لازم برای خرید و فرآوری بشکه های نفت خام را ندارند.

2.برای تولید حتی یک گالن بنزین مقدار کمی روغن ، آب و سایر مواد لازم است و تجهیزات نیز بسیار گران هستند.

3.ممکن است در بسیاری از سایت های آنلاین که ادعا می کنند می توانید در خانه بنزین درست کنید ، در مورد سوخت های بیودیزل یا سوخت های مشابه خوانده باشید. شما می توانید سوخت خودروی قابل اشتعال را بر اساس الکلها و سایر منابع سوخت “تجدید پذیر” تهیه کنید ، اما با بنزین ساخته شده از نفت یکسان نیست. انرژی ، چگالی ، مشخصات سوختگی و تأثیرات آن بر روی مهر و موم و قطعات ظریف موتور بسیار متفاوت است.

4.حتی اگر ابزار و تجهیزات لازم برای تصفیه بنزین داشته باشید ، این می تواند یک فرایند بسیار خطرناک باشد که به مهارت کافی نیاز دارد. در کنار آن ، شما همچنین می توانید تجهیزات را حفظ کرده و در صورت لزوم تعمیرات انجام دهید.

ساخت بنزین در منزل حقیقت یا رویا

به بیان ساده ساخت بنزین یا سوخت های مشابه در خانه شدنی است اما ، ساخت بنزین در خانه کاری نیست که شما خودتان بتوانید انجام دهید و همچنین با هزینه کم یا در یک مکان مسکونی قابل انجام نیست. اگرچه ممکن است بتوانید مقدار کمی بیودیزل یا حتی یک سوخت مبتنی بر هیدروژن بسازید ، اما بنزین حساب نمی شود.

توصیه ما به شما

ما به شما توصیه می کنیم به جای اینکه خودتان را به خطر و دردسر بی اندازید ؛ زحمت خود را کم کرده و سری به صفحه محصولات ما بزنید و از محصولات ما بازدید بکنید. مطمئن باشید محصولات ما می توانند انتظارات شما را براورده بکنند. و حتی بهتر از بنزین سوپر عمل بکنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× مشاوره و فروش در واتساپ