بهترین مکمل بنزین برای بی ام و

محصول آلمانی پتروتکس مخصوص خودروی آلمانی بی ام و (BMW)

محصول میکس PETROTEX با حجم 300میلی لیتر- محصول دو منظوره اکتان بوستر+ انژکتور شور
این محصول میکس، با نسبت مشخص در باک خودرو ریخته می شود و پس از ترکیب با بنزین باعث افزایش کیفیت سوخت می شود. پس از استفاده از این محصول شاهد افزایش عدد اکتان، کاهش مصرف بنزین، شستشوی آنی مسیر سوخت و افزایش توان موتور خواهیم بود.

!! همین الان تماس بگیرید !!

قیمت واقعی و جدید این محصول بر اساس دلار ۳۰۰۰۰ تومان ، بالای ۳۵۰۰۰۰ تومان تمام میشود. ولی شرکت پتروتکس در حال حاضر این محصول را هنوز بر اساس نرخ تولید با دلار ۱۱۰۰۰ تومان عرضه میکند.

با نگهداری صحیح از خودروی BMW (بی ام و) می توانیم این هزینه ها را بسیار کاهش دهیم

بهترین مکمل بنزین برای بی ام و

همواره دارندگان خودرو های اسپرت با حجم موتور بالا و توربو شارژر و همچنین دارندگان خودروهایی با موتور های پیشرفته متراکم نیاز به سوختی با حداکثر عدد اکتان دارند .یکی از مشکلات اصلی صاحبان این خودروها عدم دسترسی به سوختی با حداکثر کیفیت است اغلب ماشین های سواری در کلاس حجیم و توربو شارژ نیاز به سوختی با عدد اکتان بالای 90 دارند. با توجه به وجود برندهای متعدد موجود در بازار اغلب خریداران مکمل بنزین سردرگم هستند.
در خودرو های BMW (بی ام و) که مجهز به موتورهای توربو شارژ هستند، نیاز به بنزین با اکتان بالا امری ضروریست. این اکتان بالا را بنزین سوپر می تواند جبران کند که در ایران بنزین سوپر عدد اکتان را تا 95 بالا می برد اما نمی توان از کیفیت این نوع بنزین مطمئن بود. با توجه به این‌که پیشرانه اکثر خودرو‌های سواری موجود در کشور بر مبنای بنزین سوپر با اکتان ۹۵ طراحی شده‌اند، بنابراین استفاده از بنزین با اکتان بالا بهتر است و استفاده از بنزین معمولی با اکتان ۸۷ در دراز مدت خسارات جبران ناپذیری به موتور خودرو وارد می‌نماید.
توانایی متراکم شدن سوخت قبل از احتراق خود به خودی را عدد اکتان می‌گویند. به زبان ساده‌تر هرچه اکتان یک سوخت بیشتر باشد آن سوخت در مقابل پدیده احتراق مخرب مقاوم‌تر است. یک سوخت خوب باید فقط پس از جرقه شمع مشتعل گردد و شعله احتراق آن به صورت آرام‌سوز سرتاسر اتاقک احتراق را طی نماید تا انرژی مفیدی بر تاج پیستون وارد آید.
تفاوت بنزین سوپر با معمولی در عدد اکتان آن بوده که در نوع معمولی ۸۷ و در سوپر ۹۵ است. اکتان بالاتر یعنی انفجار در فشار بالاتر، یعنی بنزین سوپر دیرتر از بنزین معمولی منفجر می‌شود. هر خودرو با توجه به نوع موتور خود، نیازمند بنزینی با اکتان متفاوت است که در دفترچه راهنمای خودرو بدان اشاره شده است.
دانستن عدد اکتان مناسب و استفاده آن در هنگام سوخت گیری امری مهم است که سبب استفاده بهینه از موتور و افزایش عمر مفید آن می‌شود که توجه به این نکته در مورد خودرو‌های با اکتان بالا ضرورت بیشتری دارد.

همواره از بنزین با حداقل اکتان 91 استفاده فرمایید. استفاده از بنزین سوپر اکیدا توصیه می گردد.

استفاده از مکمل بنزین مورد تایید BMW (بی ام و) به همراه بنزین سوپر توصیه می گردد.

درصورت عدم دسترسی به بنزین سوپر لطفا در هر سوختگیری یک مکمل بنزین استاندارد استفاده شود.

پتروتکس آلمان (Petrotex) بهترین مکمل بنزین و انژکتور شور برای BMW (بی ام و) شما

بهترین مکمل بنزین برای بی ام و

در اینجا محصول دو منظوره پتروتکس آلمان (Petrotex) را به شما معرفی می کنیم که علاوه بر افزایش شتاب خودرو و کاهش مصرف سوخت می تواند در پاک سازی و تمیز نگه داشتن سیستم سوخت رسانی BMW (بی ام و) نقش موثری داشته باشد.
این محصول به عنوان بهترین مکمل بنزین برای BMW (بی ام و) مطرح شده است که به صورت محلول بوده و فقط کافی است آن را داخل باک BMW (بی ام و) بریزید. با دوبار استفاده از این محلول دوکاره ، تغییرات کاملاً محسوسی را در مورد نحوه کارکرد و بازدهی موتور خودرو BMW (بی ام و) متوجه خواهید شد. محصول دو کاره علاوه بر اینکه بهترین مکمل بنزین برای BMW (بی ام و) است، مواد لازم برای شستشوی انژکتور BMW (بی ام و) را نیز در خود دارد.
شما با استفاده از این محصول کل انژکتور BMW (بی ام و) خود را پاکسازی کرده و حتی داخل محفظه احتراق نیز از دوده و صمغ باقی مانده بنزین پاکسازی می شود.
مقدار مورد نیاز یک قوطی محصول دوکاره 300 میلی لیتر پتروکس آلمان (Petrotex) به یک باک بنزین اضافه کنید. این کار را حداقل تا دوبار بنزین زدن ادامه دهید


پتروتکس آلمان (Petrotex) بهترین مکمل سوخت مخصوص BMW

(بی ام و)

اکتان افزای پتروتکس آلمان (Petrotex) تحت لیسانس شركت پتروتکس آلمان بوده که از محصولات شناخته‌ شده و مورد اعتماد در بازار این محصول است و توسط شرکت اروند شیمی تولید و عرضه می‌شود. به همین منظور شما می توانید با استفاده از محصول دو منظوره و کاربردی ویژه پتروتکس آلمان (Petrotex) با یک تیر دو نشان بزنید.
بنابراین این محصول علاوه بر افزايش درجه اكتان و آرام تر سوزى سوخت، دارای نوعى شويندگى تكنيكى است كه كك و صمغ و دوده هاى ناشی از احتراق ناقص بنزین و یا بنزین کهنه (بیش از 6 ماه) را در خود حل كرده و سبب تنفس هر چه بهتر موتور خودرو مى‌شود.
واضح است که این کک و صمغ ایجاد شده باعث گرفتکی مجاری و منافذ تنفسی انژکتور موتور شده و اين امر علاوه بر بهم ريختگى مخلوط سوخت هوا در موتور خودرو باعث تشديد تشكيل كك بر روى سطوح درون موتور، كاهش راندمان موتور و لرزش محسوس و يا نامحسوس آن مى‌شود.

مزایای استفاده از اکتان افزای پتروتکس آلمان (Petrotex)

بهترین مکمل بنزین برای BMW

استفاده از محصول پتروتکس آلمان (Petrotex) مزایای دیگری نیز برای موتورهای بنزینی بویژه BMW (بی ام و) دارد :

بالابردن درجه اکتان به میزان 8 واحد
افزایش قدرت موتور
پاکسازی انژکتور و موتور
کاهش صدای موتور
افزایش طول عمر کاتالیزور و اگزوز

لطفاً اجازه دهید ما هم از نتیجه کار مطلع شویم
خوشحال خواهیم شد اگر نتیجه استفاده از این محصول دوکاره مکمل سوخت و انژکتور شور پتروتکس آلمان (Petrotex) را به ما اطلاع دهید تا بتوانیم در مسیر افزایش کیفیت محصولات از نظرات شما عزیزان استفاده کنیم.

می دانیم حال خوبی ندارید.
ویروس کرونا از یک طرف فشار تحریم ها و افزایش نرخ دلار و گرانی و تورم از طرف دیگر،حال همه ما ناخوش شده.
باید خیلی مراقب خودمان و هزینه های زندگی باشیم.هزینه های نگهداری خودرو یکی از بیشترین مخارج زندگی می باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× مشاوره و فروش در واتساپ