بهترین انژکتور شور داخل باک

بازدید کننده عزیز و گرامی سلام

سخنی با شما راننده محترم

کاربرد انژکتور به زبان ساده

انژکتور قطعه ای مکانیکی الکترونیکی و مهم ترین قطعه در سیستم سوخت رسانی خودرو محسوب می شود و از حساسیت بالایی برخوردار است . در ورودی محفظه سیلندر نصب شده وظیفه پاشش منظم و پودری مقادیر ترکیب شده سوخت را دارد که انفجار حاصله از ترکیب سوخت و هوا منجر به تولید نیروی لازم برای حرکت خودروی شما خواهد شد.
کار همینجا تمام نمی شود سوزن انژکتور در معرض صمغ و کک های بنزین و همین طور دوده های حاصل از انفجار است که به مرور زمان روی آن باقی می ماند و منجر به گرفتگی و خفگی آن می شود که این امر عملکرد موتور شما را کاهش می دهد و مصرف سوخت شما را هم افزایش خواهد داد.

چگونه عملکرد موتور خود را افزایش دهم؟

ماشین ، تنها سرویس های دوره ای تعویض روغن و فیلتر های هوا و روغن نیست بلکه توجه همه جانبه ای را می طلبد همچون بدن خودمان که در صورت بی توجهی بیماری سراغمان می آید خودروی ما هم همین گونه است یکی از این توجهات سرویس خوردو شست و شوی انژکتور می باشد که پس از حدود 20 هزار کیلومتر یکبار شست و شو آن توصیه شده است که این امر عملکرد موتور را افزایش خواهد داد اما هزینه ها و مراجعه به مکانیکی ها را هم بهمراه دارد تازه اگر آنها دل بکار بدهند.

پس چه راهکاری برای شستن انژکتور ارائه می کنید؟

همانطور که اشاره شد مکانیکی ها با دستگاه های مخصوصی انژکتور شما را شستشو می دهند و کلی این کار زمان بر است حالا اجرت را هم به همه این داستان اضافه کنید. اما نگران نباشید ما اینجا هستیم در کنار شما راننده حرفه ای که نگران حال خودروی خود است و هم نگران وقت وهزینه ها با توجه بنزین 3 هزار تومنی که امروزه مجبوریم بپردازیم حالا کیفیت دارد یا نه بماند.

یه راست برو سر اصل مطلب فهمیدیم همه اینارو

چشم واقعا گفتن اینا لازم بود. ما به شما راننده حرفه ای محلول انژکتور شور و تقویت کننده سوخت پتروتکس آلمان را پیشنهاد می کنیم. مکمل سوخت شگفت انگیز که با فرمولاسیون خاص خود هم عدد اکتان بنزین شما را تقویت می کند که منجر به احتراق بهتر می شود و هم انژکتور شما را شست و شو می دهد.

پتروتکس آلمان فراتر از باور

در واقع با ریختن این محلول انژکتور شور به باک بنزین خود کاری کنید تا موتورخودروی شما زنده شود موتورزنده شده طول عمر بیشتری خواهد داشت و با استفاده دوره ای از این مکمل دومنظوره انژکتور شور و تقویت سوخت پتروتکس آلمان خودتان را از شر هزینه های اضافی جهت تعمیرات و شستشوی انژکتور خلاص کنید. همچون کاری که این مکمل شگفت انگیز می کند و موتور شما را از شر صمغ ها و کک ها و دوده ها خلاص خواهد کرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× مشاوره و فروش در واتساپ