بهترین انژکتور شور داخل باک (نانو تکنولوژی)

محصولات پتروتکس را فقط از طریق نمایندگی های ثبت شده در قسمت مراکز فروش سایت خریداری کنید.
ارسال کالا در تهران و شهر های دارای نمایندگی به صورت فوری و در همان روز انجام میشود. لازم به ذکر است که سایر شهر های بدون نمایندگی حداکثر ۴۸ ساعت پس از ثبت سفارش محصولات پتروتکس را دریافت خواهند کرد.

مارا در اینستاگرام دنبال کنید

مارا در اینستاگرام دنبال کنیداروند شیمی تولید کننده انواع محصولات : افزودنی ، مکمل ، شستشو دهنده سیستم سوخت رسانی ، انژکتورشور و اکتان بوستر با تکنولوژی نانو تحت لیسانس پتروتکس آلمان

اگر مصرف بنزین در خودروی شما افزایش پیدا کرده و یا سیستم سوخت رسانی و انژکتورهای موتور خودروی شما کثیف شده، حتمن یکبار از این محصول استفاده کنید. 2589134-0901–22011046-021 –86072177-021 واتس آپ و پیامک

محلول دوکاره پتروتکس معجزه سال 2020 با تکنولوژی نانو،

علاوه بر افزایش قدرت موتور تمام رسوب های مسیر سوخت را تمیز کرده و مصرف سوخت را بهینه میکند. اکثر رانندگان خودروهای تولید داخل و یا وارداتی از افزایش مصرف سوخت خودرو ناراحت هستند و این در حالی هست که این افزایش غالباً به دلیل جرم و رسوب مسیر سوخت میتواند باشد. با تمیز شدن انژکتورها و سوپاپ ها مصرف سوخت کاهش پیدا میکند و وضعیت سوخت رسانی به مقدار یک خودروی صفر کیلوتر نزدیک می شود.همچنین این محلول رسوب و جرم ته نشین شده باک خودرو را می تواند تمیز و حل کند.

روش مصرف خیلی راحته ………. فقط کافیه قبل از بنزین زدن یک قوطی از محلول را در باک خودرو بریزید. رانندگی کنید و از تکنولوژی نانو در سیستم سوخت رسانی خودرو لذت ببرید. برای اطلاع از قیمت همین الان در واتس آپ پیام بدهید

محلول دو منظوره پتروتکس شست شو دهنده سیستم سوخت رسانی و انژکتور + اکتان بوستر (مخصوص اضافه کردن در باک)
محلول دو منظوره پتروتکس شست شو دهنده سیستم سوخت رسانی و انژکتور + اکتان بوستر (مخصوص اضافه کردن در باک)

بازدید کننده عزیز و گرامی سلام

سوزن انژکتور کثیف
سوزن انژکتور کثیف

سخنی با شما راننده محترم

کاربرد انژکتور به زبان ساده

انژکتور قطعه ای مکانیکی الکترونیکی و مهم ترین قطعه در سیستم سوخت رسانی خودرو محسوب می شود و از حساسیت بالایی برخوردار است . در ورودی محفظه سیلندر نصب شده وظیفه پاشش منظم و پودری مقادیر ترکیب شده سوخت را دارد که انفجار حاصله از ترکیب سوخت و هوا منجر به تولید نیروی لازم برای حرکت خودروی شما خواهد شد.
کار همینجا تمام نمی شود سوزن انژکتور در معرض صمغ و کک های بنزین و همین طور دوده های حاصل از انفجار است که به مرور زمان روی آن باقی می ماند و منجر به گرفتگی و خفگی آن می شود که این امر عملکرد موتور شما را کاهش می دهد و مصرف سوخت شما را هم افزایش خواهد داد.

محلول میکس PETROTEX با حجم 300میلی لیتر(محلول دو منظوره اکتان بوستر+شست و شو دهنده سیستم سوخت رسانی)
این محلول میکس، با نسبت مشخص در باک خودرو ریخته می شود و پس از ترکیب با بنزین باعث افزایش کیفیت سوخت می شود. پس از استفاده از این محلول شاهد افزایش عدد اکتان، کاهش مصرف بنزین، شستشوی آنی مسیر سوخت و افزایش توان موتور خواهیم بود.

چگونه عملکرد موتور خود را افزایش دهم؟

رسیدگی به ماشین ، تنها سرویس های دوره ای تعویض روغن و فیلتر های هوا و روغن نیست بلکه توجه همه جانبه ای را می طلبد همچون بدن خودمان که در صورت بی توجهی بیماری سراغمان می آید خودروی ما هم همین گونه است. یکی از این توجهات سرویس خودرو شست و شوی انژکتور می باشد که پس از حدود 20 هزار کیلومتر یکبار شست و شو آن توصیه شده است که این امر عملکرد موتور را افزایش خواهد داد اما هزینه ها و مراجعه به مکانیکی ها را هم بهمراه دارد تازه اگر بتوانند کار را درست انجام دهند.

پس چه راهکاری برای شستن انژکتور ارائه می کنید؟

همانطور که اشاره شد مکانیکی ها با دستگاه های مخصوصی انژکتور شما را شستشو می دهند و این کار زمان بر است حالا اجرت را هم به همه این داستان اضافه کنید. اما نگران نباشید ما اینجا هستیم در کنار شما راننده حرفه ای که نگران حال خودروی خود است و هم نگران وقت وهزینه های اضافه نباشید. لطفا توجه به بنزین 3 هزار تومنی که امروزه مجبوریم بپردازیم هم داشته باشید حالا کیفیت دارد یا نه بماند.

یه راست برو سر اصل مطلب فهمیدیم همه اینارو

چشم واقعا گفتن اینا لازم بود. ما به شما راننده حرفه ای محلول انژکتور شور و تقویت کننده سوخت پتروتکس آلمان را پیشنهاد می کنیم. مکمل سوخت شگفت انگیز که با فرمولاسیون خاص خود هم عدد اکتان بنزین شما را تقویت می کند که منجر به احتراق بهتر می شود و هم انژکتور شما را شست و شو می دهد.

پتروتکس آلمان فراتر از باور

در واقع با ریختن این محلول انژکتور شور به باک بنزین خود کاری کنید تا موتورخودروی شما زنده شود موتورزنده شده طول عمر بیشتری خواهد داشت و با استفاده دوره ای از این مکمل دومنظوره انژکتور شور و تقویت سوخت پتروتکس آلمان خودتان را از شر هزینه های اضافی جهت تعمیرات و شستشوی انژکتور خلاص کنید. همچون کاری که این مکمل شگفت انگیز می کند و موتور شما را از شر صمغ ها و کک ها و دوده ها خلاص خواهد کرد.

مکان قرار گیری انژکتور
مکان قرار گیری انژکتور

ما در این جا چند عکس (که از خریداران بدستمان رسیده) به عنوان مثال آورده اینم تا تاثیر استفاده از مکمل پتروتکس را به شما عزیزان نشان دهیم. 👇

قبل و بعد از استفاده از مکمل پتروتکس
قبل و بعد از استفاده از مکمل پتروتکس
قبل و بعد از استفاده از مکمل پتروتکس
قبل و بعد از استفاده از مکمل پتروتکس
قبل و بعد از استفاده از مکمل پتروتکس
قبل و بعد از استفاده از مکمل پتروتکس


انواع اکتان بوستر، مکمل بنزین و انژکتور شور پتروتکس


 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× مشاوره و فروش در واتساپ